Balliu për Ramën: Ti bëj 'sytë katër' pasi protestuesit e kanë shpallur në kërkim

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, nga protesta e bonorëve të Astirit, ka deklaruar se simpatizntët  e opozitës jashtë parlamentit do të të vijojnë me protestat kundër qeverisë Rama.

Ndër të tjera Balliu ka thënë se Rama duhet të bëjë sytë katër pasi protestuesit e kanë shpallur në kërkim.

"Kryeministri tha se këtij populli nuk i ngrihet e krahasoj me organet genitale një vit e gjysmë më para. Epo e vërtetova se këtu ka popull ka sovran dhe shqiptarët janë çuar. Kjo betejë nuk do të ndalojë asnjë sekond. Edi Rama sapo të dalë nga dera e shtëpisë në Surrel të hap sytë katër se popolli të ka shpallur në kërkim. " ka deklaruar Balliu ndër të tjera në fjalën e tij para banorëve të Astirit.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?

Komento

Komente

  • Besford këlluf gjoleka: 15/05/2019 20:23

    O Edi Rama çfar pret më ti mor qyqar që lejon ktë klyshin e fari pallës të të bëj të tilla deklarata. Ky qen bir qeni 400 brezash të bënte të tilla deklarata në USA këti qeni do i vishej menjëher kostumi portokalli. Të të bëj teror psikollogjik një bir kurve si këriç palla është kulmi. Po shkërdhej motrën e nën këti klysh qeni o Edi Rama po je " BURR "

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid