Bar Refaeli femra më
seksi e 2012 sipas “Maxim”

Bar Refaeli femra më <br />seksi e 2012 sipas “Maxim”
Sipas revistës “Maxim” modelja e famshme Bar Refaeli është zgjedhur si femra më seksi e vitit 2012.

“Shumë e lumtur dhe e nderuar që jam numri 1 në #Maximhot100! Falemnderit @maximmag! Kjo është shumë ngazëlluese”, ka shkruar modelja në rrjetin social Twitter.

Në këtë klasifikim modelja ndiqet nga Olivia Munn në vendin e dytë,Mila Kunis në vendin e tretë dhe Katy Perry në vendin e katërt. Bar Refaeli ka qenë gjithashtu e dashura e aktorit të njohur Leonardo Di Caprio. (xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’