Barazimi në derbi, konfirmohet
Magani nga Tirana: Nuk largohet

Barazimi në derbi, konfirmohet<br />Magani nga Tirana: Nuk largohet
Tirana vijon normalisht bashkëpunimin me trajnerin Gugash Magani. Projekti i nisur në verën e vitit 2014 do të vijojë deri në përfundim të sezonit. Me mbylljen e tij, klubi do të analizojë gjithcka ka ndodhur dhe pasi të konstatoje cfarë është realizuar dhe cfare jo, do të nisë puna për sezonin e ri.

Tirana përkundër fjalëve mediatike nuk ka vënë në dyshim vazhdimesinë e trajnerit Magani ne krye te skuadres pas barazimit ne derbin e te henes sipas klubit.


d.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve