Bardhi ironizon Kongresin e PS dhe publikon fotot e socialistëve të hetuar nga SPAK: Paneli 7 online

Bardhi ironizon Kongresin e PS dhe publikon fotot e socialistëve të hetuar nga SPAK: Paneli 7 online

Foto e publikuar nga Bardhi

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka ironizuar punimet e Kongresit të Partisë Socialiste, me fokus projektin e transformimit të partisë, arritjet dhe synimet e PS për mandatin e katërt.

Bardhi ka publikuar fotot nga 12 ish-kryebashkiakët dhe ish-deputetët që janë hetuar nga SPAK, ndërsa krahas saj shkruan me ironi se ky do jetë paneli i 7-të i Kongresit me temë ‘Eksperienca më e mirë në luftën kundër korrupsionit në Qeverinë e Edi Ramës’.

“Zbulohet paneli i 7 i Kongresit të PS me temë diskutimi ‘Eksperienca më e mirë në luftën kundër korrupsionit në Qeverinë e Edi Ramës’. Për arsye ‘objektive’ diskutimet do të zhvillohen online”, shkruan Bardhi.

Foto e publikuar nga Bardhi

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 09/12/2023 03:04

  1-Berisha,2-Basha,3-Llalla,4-Salianji,5-Malltezi,...Kunderlista mund te jete me e plote,vecanerisht po te shtosh dhe aleate si Meta e Mediu dhe po t'i shtojme dhe ndonje miush te vogel si Noka e Vokshi emrat e te cileve kane terhequr vemendjen e SPAK-ut e ndonje tjeter qe nuk me kujtohet,ose mund te shtohet ne te ardhmen,keshtu qe /Even-Steven/jeni z.Bardhi.

  Përgjigju
 • Linda: 08/12/2023 17:28

  Gazmend Bardhi eshte nje zvarranik i peshtire nje i semure psiqik! Kongresin e Partis Socialiste e nbeshtet gjithe populli dhe gjithe bota dhe ska nevoj per interpetimet e ketij njeriu te degjeneruar palacos!

  Përgjigju
 • Alidemsi: 08/12/2023 16:59

  O gaz djali o vajze si te dush merre, POR TE PAKET KY I GJATI (JO AI QE MENDON TI) POR KY I PS I ÇOI PARA SPAK TE 12 po te bente dhe ai pronari jot te njejten gje lista do te ishte me tre shifra jo me dy sepse i pari ne liste do te ishte AI PRONARI JOT por SB nuk coi njeri atje dhe nuk la njeri te shoje ke veni sepse e dinte qe edhe vete do tu bente pjese e grupit "çifelia"por mos u merzit se edhe ti me ate plakun mere atje do te shkoni me grupin bashke te gjith ......

  Përgjigju
 • Endri: 08/12/2023 14:46

  Keta mund te jene ashtu sic thua ti, por sot jane ne hetim dhe shumica kane bere burg ose jane ne kerkim. Ju keni persona te denuar qe jane te lire dhe vijne edhe ne parlament, ca si ty qe duhet te merren ne ndjekje penale per ngjarjen e Elbasanit dhe kryesorja, SB qe s'ka lene gje pa bere dhe nuk paraqitet akoma. Sado te keqija te kene bere socialistet, jane vite drite larg jush

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pogba reagon pas pezullimit 4-vjeçar: Jam i tronditur, s'kam mashtruar kurrë

Pogba reagon pas pezullimit 4-vjeçar: Jam i tronditur, s'kam mashtruar kurrë