Barku i rrumbullakosur, Rihanna ngre dyshime të forta, a është ajo shtatzënë!?(FOTO)

 Barku i rrumbullakosur, Rihanna ngre dyshime të forta, a është ajo shtatzënë!?(FOTO)

Rihanna

Rihanna padiskutim ka munguar shumë nga industria e muzikës, megjithatë duket se po shijon kohën e lirë të cilën e ndan mes biznesit dhe të dashurit të saj Asap Rocky.

Një fotografi ka ngritur dyshime të forta se bukuroshja zeshkane është shtatzëne!

Një përdorues i verifikuar, The Academy, shkroi: "Rihanna është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me A$AP Rocky".

Rihanna dhe reperi janë në një lidhje dashurie oprej 2 vitesh dhe nuk është çudi që çifti të dojë të plotësojë dashurinë me një fëmijë.

1/2
J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

‘TIMS’/ Miratohet vetëm raporti i mazhorancës, PS nuk e shpërndan për mediat! Ende nuk është gati

‘TIMS’/ Miratohet vetëm raporti i mazhorancës, PS nuk e shpërndan për mediat! Ende nuk është gati