Basha bën sërish gafë në matematikë, Rama tallet: Ti mos vdeksh kurrë, që nuk më zhgënjen asnjëherë! I dërgon një puthje (VIDEO)

TIRANË- Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sërish sot një garë në mbledhjen e shifrave. Teksa fliste për tamponët, ai bëri gabim llogaritë.

"Durrësi kishte nevojë për 60 tamponë dhe sollën 15, mbeten afron 50 për sot", tha Basha.

Pas kësaj gafe, kryeministri Edi Rama nuk nguroi të ngacmojë kryedemokratin.

"Ahahaha o ti mos vdeksh kurrë, që nuk më zhgënjen asnjëherë...Po si 60 minus 15 baraz 50 ëëë? Je i madh", shkruan Rama, teksa ai dërgon dhe një puthje me emoji.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?

Komento

Komente

  • Doneta: 29/10/2020 13:52

    Sinqerisht do te mbeshtesja Zhozefinen apo Patozin me voten time,por kur mendoj qe te dy nuk i permendin emrin Sali Kriminelit,dhe te kerkojne falje qe mbeshteten 30 vjet nje kryehajdut e nje kriminel fytyre monster si Sali Berisha,vetem atehere do besoja ne vertetesine e atyre qe thone.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Maturantët protestë edhe në Korçë e Elbasan: Na rrezikohet kërkesa për degën që duam të studiojmë