Basha e nis ditën në lagjen ku është lindur e rritur, takim me qytetarët në degën 8

Basha e nis ditën në lagjen ku është lindur e rritur, takim me qytetarët në degën 8

Basha takime me qytetarët në Tiranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në vijim të turit të tij të takimeve, e ka nisur ditën sot në lagjen e tij të vjetër në Tiranë, tek lagjja 8, aty ku ka lindur dhe është rritur.  

Me një postim në faqen e tij në Facebook ai ju uron të gjithë ndjekësve të tij një ditë të mbarë.

‘Një ditë të mbarë të gjithëve nga lagjja ime e vjetër, zemra e Tiranës’- shkruan Basha.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Mediat izraelite: Pengjet e marra nga Hamasi në Gaza janë mbajtur në kafaze

Mediat izraelite: Pengjet e marra nga Hamasi në Gaza janë mbajtur në kafaze