POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Basha: Ja si shqiptarët po varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i Ramës (VIDEO)

Lulzim Basha

Kryetari i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në faqen e tij në Facebook me akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Lideri i PD, thotë se shqiptarët po varfërohen cdo ditë nga kjo qeveri.

Shqiptarët varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i qeverisë Rama, një në tre tendera është pa garë. 229 milionë euro kanë shkuar për luks qeveritar. Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli.

Lulzim Basha

d.ba./b.ha.
Komento

Komente

  • Roza: 14/09/2018 13:36

    Shqiperia po varferohet jo nga Edi, por nga Saliu e Basha I genjyer nga Saliu e lakenjte qe po e ndjekin si te verber.

    Përgjigju
  • Besford këlluf gjoleka: 14/09/2018 08:55

    O kriminel shal ngjit po ti ke qën kristal kur ishe në pozit ? Po fi mor hajdut su paraqite në gjygj që fundërrinat e drejtësis ishin nën hyqmin e kryekriminelit malok psikopat salhe e su paraqite në gjyq. PO PRIT SE ORA E DREJTËSIS PO VJEN PËR TY E PËR KRIMINELET E TJER TË KAMPIT TUAJ PTY RAC E KEQE

    Përgjigju