Basha: Ja si shqiptarët po varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i Ramës (VIDEO)

Basha: Ja si shqiptarët po varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i Ramës (VIDEO)

Lulzim Basha

Kryetari i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në faqen e tij në Facebook me akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Lideri i PD, thotë se shqiptarët po varfërohen cdo ditë nga kjo qeveri.

Shqiptarët varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i qeverisë Rama, një në tre tendera është pa garë. 229 milionë euro kanë shkuar për luks qeveritar. Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli.

Lulzim Basha

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Roza: 14/09/2018 13:36

  Shqiperia po varferohet jo nga Edi, por nga Saliu e Basha I genjyer nga Saliu e lakenjte qe po e ndjekin si te verber.

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjoleka: 14/09/2018 08:55

  O kriminel shal ngjit po ti ke qën kristal kur ishe në pozit ? Po fi mor hajdut su paraqite në gjygj që fundërrinat e drejtësis ishin nën hyqmin e kryekriminelit malok psikopat salhe e su paraqite në gjyq. PO PRIT SE ORA E DREJTËSIS PO VJEN PËR TY E PËR KRIMINELET E TJER TË KAMPIT TUAJ PTY RAC E KEQE

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit