Degjeneron Basha! Gjesti i shëmtuar që bën në sy të grave dhe vajzave të PD-së në miting!

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duket se është lodhur shumë nga fushata elektorale dhe nuk mundet të kontrollojë veten dhe veprimet e tij.

Gjatë një takimi elektoral, Basha ka bërë një veprim të sikletshem, në sy të qindra grave dhe vajzave që ishin të pranishme në miting.

Për më tepër ndiqni pa komente videon, që sjell Report TV.

B.K./M.Q./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento

Komente

 • Enverdjali: 23/04/2021 06:19

  Ky eshte koqe perderisa kruan k.qet ne publik dhe ne 25 prill koqet do mar bashke me monen

  Përgjigju
 • O Lulush: 22/04/2021 17:16

  O Lulush bibilushhaj me mire nonje koqe rrush

  Përgjigju
 • gfvdcs: 22/04/2021 09:27

  nuk i bie dot panolinoja tjetrit, dhe ia publikojne me video..

  Përgjigju
 • saimir: 21/04/2021 21:40

  Ai eshte nje cope budalla dhe idiot qe e kane vene per te zhvilluar spektaklin e skenarin e rradhes...

  Përgjigju
 • Mona e Like Floririt:: 21/04/2021 20:32

  E ka zene zgjebja;ne te LSI i kemi ngjitur zgjeben! Kujdes! I rrini larg...

  Përgjigju
  • Gruja Bilalit: 21/04/2021 21:24

   Pse sthua te marre masa shendetesia e disinfektoje PS-ne! Ska lene zgjebs te LSI pa marre...×

Lajmi i fundit

John

Ankimi i rezultatit të zgjedhjeve për Gjirokastrën, nis mbledhja në KAS