Basha lë fjalimet e demokratëve përgjysmë, largohet nga Kuvendi i PD-së para kohe

 

1626536817_Screenshot2.jpg

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zgjedhur që të mos i dëgjojë deri në fund fjalimet e demokratëve në Kuvendin Kombëtar, por është larguar para kohe.  


Lajmi kryesor:

Kuvendi Kombëtar i PD/ Shehaj refuzon të flasë! Marku: PD të ndryshohet ose mbetemi dhe 4 vite të tjera në opozitë! Basha ikën para fjalimit të tij, Kadilli: Uroj të mos jetë larguar se kishte orarin e gjumit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!