Basha mbërrin në presidencë në 09:00, takohet me presidentin Ilir Meta (VIDEO)

Kryedemokrati Lulzim Basha ka pranuar festën e kreut të shtetit Ilir Meta për t'u takuar në presidencë. Ai ka mbërritur në orën 09:00 për të zhvilluar një takim me dyer të mbyllura me presidentin Meta.


Lajmi kryesor:

3 ditë nga 30 qershori/ Meta dekreton 13 tetorin për zgjedhjet vendore!


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?×

Lajmi i fundit

John

Kultivuan kanabis pranë banesës në Krujë, pranga të moshuarit, në kërkim 26-vjeçari! Në hetim administratori dhe kryeplaku