Basha përfundon fjalën, Rama: Fjalim copy-paste nga fushata, me disa përsëritje për shkak të stresit! Ke boll kumrie

Pasi kreu i PD Lulzim Basha ka përfunduar fjalën e tij në Kuvend kryeministri Edi Rama tha se ishte një fjalim “copy-paste” nga fushata, madje me disa përsëritje, që sipas tij mund të jenë për shkak të stresit.

“Do isha i pavërtetë nëse do thosha se prisja më shumë. Sinqerisht si mund të vihet të flitet në emër të opozitës në këtë moment që ju e quajtët shumë të rëndësishëm me një fjalim që 3 çereku është copy paste nga fjalimet e fushatës pastaj disa pjesë nëpër të që janë përsëritje që mund të jetë shkak i stresit. Ke boll kumrie kështuqë këtu ndalem”.


Lajmi kryesor:

Programi dhe kabineti/ Përplasje dhe debate në seancën maratonë të Kuvendit, PD bllokoi foltoren, kerkoi prezencën e Ramës! Basha: Rama ekzekutori i zgjedhjeve, demokracia ka vdekur! Kryeministri: Copy-paste nga fushata, merru me kumriet (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Elgit Doda i del në krah Donaldit: Shihni punët tuaja, mos u merrni me dynjanë, lepurusha