Basha: Rama dha 2 orë e gjysmë dje në studio në një shfaqje të çmendur, kërcim pupthi për të shmangur pyetjet dhe përgjigjet

Kreu demokrat Lulzim Basha në një konferencë për shtyp ka komentuar daljen e kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e djeshme në një emision, duke e  quajtur një shfaqje të çmendur.

"2 orë e gjysmë dje në një shfaqje të çmendur, kërcim pupthi në studio u bë vetëm për të shmangur pyetjet dhe përgjigjet, pse sepse nuk rimburson pacientët me Covid. Lekët ua merr qytetarëve pse. Ekonomia në krizë të thellë", tha mes të tjerash Basha.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Rama mesazh ngushëllimi për aksidentin në Kroaci: Fatkeqësi pikëlluese! Lutem që të plagosurit rëndë t'ia dalin, ngushëllime familjeve të viktimave