Basha reagon për arrestimin e Bardh Spahisë: Nuk do të ndalemi derisa ta shporrim këtë bandë

Kreu i opozitës Lulzim Bashka ka reaguar në rrjetin social Facebook për arrestimin e paligjshëm të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia.

Basha u shpreh se kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot televizive.

“Kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot televizive. Bardh Spahia arrestohet pse protestoi kundër krimeve të tyre. Ne nuk do të ndalemi derisa ta shporrim këtë bandë dhe kreun e saj!”, shkruan Basha.

Ndërkohë në Drejtorinë e Policisë së Tiranës janë mbledhur simpatizantë në mbështetje të ish-deputetit të PD, Bardh Spahia.

 

a.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh situatën pas tërmetit një Ministri për Rindërtimin?

Komento

Komente

 • www.youngtribune.com: 20/06/2019 11:10

  Gerdeci. 21 Janari. Vjedhja e mandatit te Bashkise se Tiranes. Rruga e Kombit. Lirimi i te burgosurve dhe perdorimi i tyre per qellime elektorale. Shitja e detit. Te gjitha keto akuza do te fundosnin Lulzim Bashen pergjithmone. Shpresoj tek drejtesia do vendoset nje dite

  Përgjigju
 • Mire: 20/06/2019 10:49

  Pse nuk erdhi ti djege shtepin tende pae fuhet te figjen shkollat kujt po ja beni kete vendit tone spo nuk i keni femijet ne shkoll kett i keni jashte fhe yi djegim ju pervelofte zoti ju mallkofte xoti kush dhkstero vendin tone

  Përgjigju