Bashkia 'vishet' kuqezi, Veliaj për 109-vjetorin e Pavarësisë: Gëzuar

Bashkia 'vishet' kuqezi, Veliaj për 109-vjetorin e Pavarësisë: Gëzuar

Kuqezi është zgjuar Bashkia e Tiranës mëngjesin e sotëm, në nder të 109-vjetorit të pavarësisë.

Me këtë foto të veçantë të flamurit që stolistë ndërtesën, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj uruar shqiptarët.

“Gëzuar 28 nëntorin”, shkruan Veliaj.

GËZUAR 28 NËNTORIN

 

 


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, Rama: Gëzuar! Meta: Ditë bashkimi e reflektimi! Basha homazhe me deputetët e PD-së në Varrezat e Dëshmorëve


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Atmosfera në Dusseldorf, tifozët special të kombëtares: Nga Zvicra, Kosova dhe Australia nuk mungojnë në mbështetje të Shqipërisë

Atmosfera në Dusseldorf, tifozët special të kombëtares: Nga Zvicra, Kosova dhe Australia nuk mungojnë në mbështetje të Shqipërisë