Bastisja e Gjykatës së Krujës/ Avokati bën rezistencë, Policia e shtrin për tokë dhe e arreston, merr lëndime në kokë

Bastisja e Gjykatës së Krujës/ Avokati bën rezistencë, Policia e shtrin për tokë dhe e arreston, merr lëndime në kokë

Report Tv mëson se mes të arrestuarve është edhe avokati i të dënuarit, Saimir Petani, Aldo Tabaku. Dëshmitarët i thanë gazetarit Julian Shotës se Tabaku ka bërë rezistencë, e për pasojë ai është arrestuar me forcë duke e shtrirë në tokë. Nga sa raportohet ai ka marrë lëndime në kokë gjatë arrestimit.


Lajmi kryesor:

Do lironte një tjetër të dënuar për vrasje për 12 mijë euro, gjyqtares Enkelejda Hoxha i vihen prangat në sallën e gjyqit! SPAK bastis Gjykatën e Krujës! Zbardhet SKEMA (EMRAT)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’

Kur ideologjia serbe, krijonte imazhin e shqiptarit armik! ‘Për Bogdanoviçin, shqiptarët ishin vegla në duart e turqve, për Samarxhiçin, ishin vegla të Selisë së Shenjtë’