Bastisja në Gjykatën e Krujës/ Mes të arrestuarve familjarë të të dënuarve, mjekë e oficerë, lëshonin raporte fiktive për të dënuarit! Ka përgjime e filmime

Bastisja në Gjykatën e Krujës/ Mes të arrestuarve familjarë të të dënuarve, mjekë e oficerë, lëshonin raporte fiktive për të dënuarit! Ka përgjime e filmime

1613036528_gjykatakruje4.jpg

Report Tv ka mësuar se mes personave të arrestuar ka edhe doktorë dhe oficerë. Mësohet se të burgosurit lëshonin raporte fiktive të shëndetit për të burgosurit. Ato janë mbajtur prej kohësh në vëzhgim, e për këtë ka filmime, foto e përgjime. Gjthashtu mes të arrestuarve ka edhe familjarë të të dënuarve. 


Lajmi kryesor:

Do lironte një tjetër të dënuar për vrasje për 12 mijë euro, gjyqtares Enkelejda Hoxha i vihen prangat në sallën e gjyqit! SPAK bastis Gjykatën e Krujës! Zbardhet SKEMA (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Chelsea lë jashtë listës së Champions League Aubameyang-un

Chelsea lë jashtë listës së Champions League Aubameyang-un