BB5- Banorët shijojnë “Ditës e Verës” dhe bëjnë thashetheme

BB5- Banorët shijojnë “Ditës e Verës” dhe bëjnë thashetheme
Me rastin e festës së “Ditës së Verës” Vëllai i Madh ka ndryshuar pamjen e oborrit jashtë shtëpisë duke e bërë më pranveror dhe më të mahnitshëm.pas zgjimit dhe punëve të shtëpisë banorët shijonë kafen nën rrezet e diellit. Megjithatë duket se thashethemet mes tyre nuk kanë munguar as sot. Graciano duke pirë kafenë së bashku me Klaudjan fillojnë të bëjnë thashetheme për Gentën, Françeskën dhe Lorenën. Ndërsa ai fyen Gentën dhe Françeskën për në lidhje me debatet e një dite më parë, Klaudja e mbështet në mendimet e tij. Ai i thotë Klaudjas se ka patur nje debat me Lorenën për shkak të reagimit të banorëve të tjerë kur ai zbuloi shenjën që ajo i kishte lënë në qafë. Graciano u shpreh se nuk i kishte pëlqyer kur edhe pse ai i bëri me shenjë të futej në debat ajo nuk e realizoi diçka të tillë.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vendosja e armëve bërthamore ruse në Bjellorusi, Borrell: Gati për sanksione të reja

Vendosja e armëve bërthamore ruse në Bjellorusi, Borrell: Gati për sanksione të reja