BB5-Françeska nuk pranon të flejë me Ermalin

BB5-Françeska nuk pranon të flejë me Ermalin
Françeska ka refuar të flejë me Ermalin ndonëse insistimit të tij. Më pas Arbri i ka kërkuar asaj që të flejë me Ermalin por ajo ka vazhduar t’i qëndrojë vendimit të saj. Ajo është shprehur se në momentin kur vendos diçka me bindje i shkon deri në fund. Arbëri dyshon tek fjala e saj dhe për këtë arsye i kërkon që të shkojnë për t’u rrëfyer tek Vëllai i Madh, për t’a pasur si diçka të dokumentuar.(Xh.K/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan