BE dënon sulmin e Iranit ndaj Izraelit

BE dënon sulmin e Iranit ndaj Izraelit

1713048405_be.webp

BE-ja dënon ashpër sulmin e Iranit kundër Izraelit.

"Ky është një përshkallëzim i paprecedentë dhe një kërcënim serioz për sigurinë", shkroi Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikën e jashtme Josep Borrell enë X.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Irani sulmon Izraelin me 200 dronë, shumica goditen në ajër! Franca dhe SHBA afrojnë avionët luftarakë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani (VIDEO)

Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani (VIDEO)