Beati parashikon banorin që eliminohet nga ‘BBV’: Do thotë mbarova misionin!

Beati parashikon banorin që eliminohet nga ‘BBV’: Do thotë mbarova misionin!

Pirro Beati

Pirro Beati dhe Valbona Mema mendojnë se sonte do dalë nga ‘Big Brother’, Bledi. Fotografi mendon se Bledi do kërkojë të largohet vetë nga shtëpia duke zbuluar se ka pasur një mision.

Edhe Valbona u shpreh se ka këtë mendim.

‘Mendoj se do na dalë Bledi, mendoj se do dale vete, do dalë ai vetë. Do thotë mbarova misionin tim, e bëra atë. Kështu që tani jam më i lumtur, më i qetë’.

Sonte janë në nominim Luizi, Kiara dhe Bledi. Ishte Olta Gixhari ajo e cila bëri këtë zgjedhje, pasi iu dha e drejta pas fitores së sfidës me litar. Zgjedhja e saj u komentua përgjatë këtyre ditëve. Luizi është shprehur se nëse eleminohet Kiara, nuk do ketë qetësi për banorët.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Kombëtarja vijon përgatitjet, Muçi: Ëndrra jonë është të kualifikohemi! Laçi: Detyrim fitoren kundër Moldavisë

Euro 2024/ Kombëtarja vijon përgatitjet, Muçi: Ëndrra jonë është të kualifikohemi! Laçi: Detyrim fitoren kundër Moldavisë