Beatrix Ramosaj provokuese në Paris, një ndër femrat më joshëse shqiptare

Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. 

Ajo gjithashtu është njëra nga këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë, ku me paraqitjet publike bën goxha bujë.

Në rrjetet sociale është mjaft e ndjekur dhe publikon imazhe nga më të ndryshmet.

Mirëpo së fundmi ajo solli një set fotografik nga Parisi në të cilin u shfaq tejet joshëse ku në fokus kishte fizikun seksi të saj.
Tani Ramosaj nuk ndalet së provokuari fansat e që sapo ndezi imagjinatën e meshkujve me imazhin që publikoi.

Por ai që nuk guxon ta kuptojë gjembin, nuk do ta thërrasë kurrë trëndafilin. 

     Përshkrimi që ia ka vënë fotos Beatrix Ramosaj

“Get High”, mbetet projekti i fundit i saj në duet me vëllaun, Alban Ramosaj.

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nëndrejtoresha e COVID 2, Bala: Për 1 vit e gjysmë 2500 shtrime! Më të prekur meshkujt, tetor-janar 2020 luftë brenda spitalit! Vera pa stres, s’do kemi më valë të madhe