Bebe Rexha bën twerk në avion para pilotëve (VIDEO)

Bebe Rexha ka çuditur gjithë fansat me videon e rradhës, ku shfaqet duke bërë twerk para pilotëve.

Këngëtarja ndodhet në aeroplan dhe paralajmëron fansat për raste emergjence.

Në postim shkruhet: "Në raste emergjence, ju lutemi mbrapsni të pasmet tuaja".

Në video bien në sy linjat e saj, të cilat kanë qënë në vëmendje të mediave për shumë kohë dhe vazhdojnë të jenë.

Kujtojmë një foto të Bebes e cila u komentua shumë nga fansat e saj, ku ajo del shumë provokuese.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • www.youngtribune.com: 17/09/2019 09:49

    Del shume provokuese ? Totally Fat

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Ndërmori iniciativën për krijimin e një qeverie të re të pakicës, kryeministri i Malit të Zi dorëzon në Kuvend kërkesë për shkarkimin e Abazoviç