Bebe Rexha i dhuron Rita Orës një buqetë me lule për suksesin e 'Love'

Bebe Rexha i dhuron Rita Orës një buqetë me lule për suksesin e 'Love'

Rita dhe Bebe

Rita Ora është bërë së fundmi pjesë e kopertinës së revistës “Love”, duke arritur shumë sukses.

Për ta uruar, patriotja e saj Bebe Rexha i ka dërguar një buqetë me lule.

Artistet shqiptare njihen për miqësinë e tyre prej vitesh edhe pse nuk shikon shumë në publik bashkë për shkak të planeve muzikore personale që kanë.

Postimi i Ritës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol