Begaj vizitë zyrtare në Urdhrin Sovran të Maltës

Begaj vizitë zyrtare në Urdhrin Sovran të Maltës

Presidenti Bajram Begaj, u nis sot për një vizitë zyrtare në Urdhrin Sovran të Maltës.

Kryetari i Shtetit do të pritet në një ceremoni të veçantë në Vilën Magjistrale nga John Dunlap, Princ dhe Mjeshtër i Madh i Urdhrit Sovran të Maltës.

Ata do të zhvillojnë një takim të përbashkët, ndërsa është parashikuar dhe një vizitë në kishën e Vilës Magjistrale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Dhërmi/ Pronari i hotelit  dhe 2 punonjësit bien në kontakt me energjinë elektrike, dërgohen në spital

Dhërmi/ Pronari i hotelit dhe 2 punonjësit bien në kontakt me energjinë elektrike, dërgohen në spital