"Bëhu prezantuesja ime", Rudina Magjistari merr ofertë pune 'live' në emision

Moderatorja, Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare, dhe çdo ditë prezanton emisionin e saj "Rudina", në Tv Klan. Mirëpo këtë rradhë i ka ndodhur një e papritur teksa ka marrë një ofertë punë 'live' në emisionin e saj. I ftuar në emisionin e saj ka qenë producenti Edmond Tullumani së bashku me bashkëshorten e tij dhe kanë folur për familjen dhe për projktet e fundit në karrierë.

Tullumani njihet si producenti i koncertit “Tre tenorët”, e ndërsa ka qenë duke folur për projektin ai ka ftuar Rudinën që të jetë prezantuesja e eventit. Koncerti do të mbahet në datën 7 tetor.

“Rudina po të bëj një ftesë direkte për të qenë pjesë e koncertit. Ne kemi pasur edhe një eksperiencë bashkë, 18 vjet më parë.”- është shprehur producenti. Moderatorja nuk i ka dhënë një përgjigje direkte por i ka thënë se ka kohë për të diskutuar.

 

 

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Betimi te Meta, mbërrin Kryeministri Rama, pritet nga Drejtori i Kabinetit në Presidencë Panariti