Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca del përballë publikut shqiptar krejt ndryshe me ‘Thuaje’

Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca del përballë publikut shqiptar krejt ndryshe me ‘Thuaje’

Luana Vjollca

Larg famës dhe “bukurisë perfekte” të ekranit, kështu është shfaqur  moderatorja e njohur Luana Vjollca në projektin e saj më të ri, i cili këtë herë nuk është në televizion.

“Thuaje” erdhi ditën e djeshme për publikun shqiptar përmes youtube.

E ulur në një karrige, pa shumë grim dhe “xixa” ajo ka rrëfyer histori nga jeta e saj, momente nga jeta e saj dhe pika në rrugëtimin e saj që e bën Luanën që është sot.

Episodi i parë “Njerëzit” është publikuar ditën e djeshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi