Bën për spital 38-vjeçarin me sende të forta, policia arreston fierakun! Në kërkim 2 bashkëpunëtorët e tjerë

Bën për spital 38-vjeçarin me sende të forta, policia arreston fierakun! Në kërkim 2 bashkëpunëtorët e tjerë

Një 38-vjeçar me inicialet M. K është arrestuar në Fier, pasi është përfshirë në një sherr masiv së bashku me disa persona të tjerë.

38-vjeçari së bashku me dy persona të tjerë, E. Xh., 27 vjeç dhe A. Xh., 24 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta shtetasin S. A., 38 vjeç, banues në Fier, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht policia po punon për arrestimin e dy personave të tjerë, ndërsa do të përballen në gjykatë me akuzën "Plagosje e rëndë me dashje e kryer në bashkëpunim".

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fredi: 22/08/2020 20:08

  Fierakt vlonjatt tepelens xhuxher të gjith!

  Përgjigju
  • Gjergji: 23/08/2020 11:37

   O fredi a ke moter te bukur ti?

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Djathtistët në Serbi me fushatë kundër paktit të Ohrit

Djathtistët në Serbi me fushatë kundër paktit të Ohrit