Berat/ Dy të arrestuar, 50 vjeçari dhunonte babain 15 vjet më të moshuar dhe një i ri që drejtonte pa leje motorrin

BERAT- Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike në mënyrë të përsëritur  ndaj babait të tij 65- vjeçar. I arrestuari është E.K., i cili jetonte bashkë me të atin në Kuçovë.Policia njofton se materialet iu referuan në Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat  për veprën penale “Dhuna në familje”.

Ndërsa një 18 vjeçar është kapur nga forcat e policisë duke drejtuar një ciklomotorr Nipponia, pa leje drejtimi. I riu është A.P. dhe drejtonte mjetin me targa AP153. Sipas policisë materialet iu drejtuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, Seksioni për të Miturit për veprën ’Drejtim mjeti në mënyrë të parregullt'.

E.D./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Elbasanasi: 14/08/2019 12:29

  Në çmendinën e Elbasanit pjesa më e madhe e të sëmurëve psiqikë janë beratas e vlonjatë!

  Përgjigju
 • Sportisti: 14/08/2019 10:57

  Kot sa per muhabet, po ky i ati ka qene 15 vjeç kur ka lindur ky i biri???? 65-50=15

  Përgjigju
  • Faik Plera e Myzeqesë: 14/08/2019 12:28

   Po, sepse shtazët kështu pjellin, shtazë!