Bëri për spital 61 vjeçarin dhe i vodhi portofolin, arrestohet 41 vjeçari në Fier

Bëri për spital 61 vjeçarin dhe i vodhi portofolin, arrestohet 41 vjeçari në Fier

Komisariati i policisë Fier

Një 41 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi ka dhunoi 61 vjeçarin V.D dhe i grabiti portofolin. Në pranga ka rënë 41 vjeçari i identifikuar si H.L.

Për pasojë 61 vjeçari është dërguar në spital ku po merr kujdesin e duhur mjekësor. 

Ngjarja ka ndodhur në Pishporo të Fierit, ku 41 vjeçari pasi ka goditur 61 vjeçarin V.D i ka marrë një shumë parash në portofolin e tij dhe është larguar. 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Zjarr në baraket e romëve në zonën e Kombinatit në Tiranë

Zjarr në baraket e romëve në zonën e Kombinatit në Tiranë