Berisha fton të gjithë deputetët në Kuvend, s'përjashton as mbështetësit e Bashës

Berisha fton të gjithë deputetët në Kuvend, s'përjashton as mbështetësit e Bashës

1650907582_20210922195253art.jpg

Në Kuvendin e PD-së, Sali Berisha ka ftuar që të marrin pjesë të gjithë deputetët, përfshirë këtu edhe ato që janë konsideruar si besnikë të Lulzim Bashës.

"I nderuar Deputet i Partisë Demokratike. Nesër, ditë e shtunë, datë 30 prill 2022 zhvillon punimet e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike. Në bazë të Nenit 42 të Statutit të PD, ju jeni delegat në Kuvend. Kuvendi hap punimet në orën 10:00. Hyrja tek Pallati Kongreseve nga ana e Hotel Rogner, pjesa anësore. Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur", thuhet në mesazhin që Berisha i ka dërguar deputetëve.


Lajmi kryesor:

Nesër Kuvendi! Berisha ftesë të gjithë deputetëve, s'përjashton mbështetësit e Bashës! Nga ish-ministri i dënuar për korrupsion te Bleona Qerreti, zbardhen emrat e kandidatëve për Këshill Kombëtar


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Sherr mes policëve në Tiranë, nisin hetimet për 2 efektivët, Rigers Iljazi dhe Vladimir Laska

Sherr mes policëve në Tiranë, nisin hetimet për 2 efektivët, Rigers Iljazi dhe Vladimir Laska