Berisha i bën thirrje anëtarëve të braktisin Bordet: Mund të merrni zarfe, por turpëroni veten!

 

Sali Berisha i ka bërë thirrje anëtarëve që të braktisin Bordet që përcaktojnë çmimet për produktet e shportës dhe karburanteve.

"I bëj thirrje anëtarëve të braktisin bordet së një qeverie që vetëm vjedh. Qëndrimi në këto borde do ju skalisë me të zeza në memorien e këtij vendi dhe kombi. Çfarë biznesmenësh jeni ju që pranoni në interes të një qeverie dhe njeriu që vjedh nga mëngjesi në darkë t'i caktoni njerëzve çmimet. Në praninë në borde mund të fitoni lehtësira e të merrni zarfe, por turpëroni veten tuaj", tha Berisha.


Lajmi kryesor:

Pse u kujtua pas 27 vitesh për një Rezolutë për Srebrenicën, kur ka qenë edhe 8 vite në pushtet? Berisha asnjë përgjigje: Ne e dënojmë gjenocidin


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve