Berisha me zyrë e shtëpi në kullë dhe me dhëndrin me 19 kulla bërtet: Urrej Kullat!

Berisha me zyrë e shtëpi në kullë dhe me dhëndrin me 19 kulla bërtet: Urrej Kullat!

Sali Berisha njihet se mohon këdo që njeh e që kapet me probleme nga drejtësia, por tani ka arritur deri aty sa të mohojë vetveten.

Sot doli i dëshpëruar para mediave duke u betuar për një gjë që e dinë mirë të gjithë, se ai i dashuron më shumë nga të gjithë politikanët shqiptarë kullat. Madje mund të themi se është i vetmi poloitikan i lartë që jeton në një pallat të lartë dhe ka zyrën në një nga kullat e para në Tiranë, të ndërtuara nga një prej atyre që ai quan oligark. 

Të gjithë e dinë se Sali Berisha e ka zyrën në kullën e COIN, përballë RTSH, të ndërtuar nga Bashkim Ulaj dhe jeton në një pallat shumëkatësh të ndërtuar po nga ky biznesmen. Por edhe më skandalozja është se vajza e tij Argita dhe dhëndrri tij që vetëquhet Abi, kanë ndërtuar grupin më masiv të kullave shumëkatëshe në Tiranë në ish – qendrën sportive Partizani.

Ja ky është Sali Berisha, politikani i kullave që bërtetë: I urrej Kullat!

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ceco me bicak: 19/08/2023 04:18

    burre me i poshter sesa ky berisha nuk gjen te toke...ketij i duhet prere mishi me bicak dhe ti hidhet kripe..

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

FOTO/ Nga foshnjë në eksodin e viteve '90 në Ambasadën gjermane, te goli në Euro 2024 me Kombëtaren! Rrugëtimi i Klaus Gjasulës

FOTO/ Nga foshnjë në eksodin e viteve '90 në Ambasadën gjermane, te goli në Euro 2024 me Kombëtaren! Rrugëtimi i Klaus Gjasulës