Berisha përplaset me Ulsi Manjën: Intrigant, firmose inceneratorët! Ministri: Ata të tutë firmosën Gërdecin

 

Duke folur për çështjen e inceneratorëve Sali Berisha e pati një debat në distancë me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja. Ish-Kryeministri e akuzoi Manjën se ka firmosur aferën e inceneratorëve, ndërkohë që ministri i tha se ministrat e tij kanë firmosur për Gërdecin.

Berisha: Po ti si mund ta firmosësh këtë projekt, të tjerë para teje nuk e bënë

Manja: Nuk firmos unë si ministrat e tu për Gërdecin

Berisha: E arrestova Lefterin për t’i bërë qejfin Belindës, intrigrant


Lajmi kryesor:

Kuvend, debat për inceneratorët, Berisha: Ahmetaj i fajshëm, por Rama është koka e krimit! Balla: 'Katran me bojë' të përjashtoi kandidati yt nga fushata e Tiranës


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

‘Trupin e zhduka me acid dhe e murosa’/ Gjenden eshtrat e 22-vjeçares shqiptare të zhdukur në vitin 2014

‘Trupin e zhduka me acid dhe e murosa’/ Gjenden eshtrat e 22-vjeçares shqiptare të zhdukur në vitin 2014