Biden: Do të flas me udhëheqësit e G7 për sanksione të reja në Moskë

Biden: Do të flas me udhëheqësit e G7 për sanksione të reja në Moskë

"Ne jemi gjithmonë të hapur ndaj sanksioneve të reja kundër Rusisë, unë do të flas me liderët e G7 këtë javë për të parë hapat e ardhshëm që do të ndërmerren." Këtë e tha në Shtëpinë e Bardhë presidenti amerikan, Joe Biden.


Lajmi kryesor:

Kremlini: Morëm fabrikën e çelikut, e mohon Kievi! Rusia: 3 ditë armëpushim në Azovstal, të evakuohen civilët! Shpërthime në Kiev e disa qytete


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet