Biden shpreson në suksesin e kundërofensivës ukrainase ndaj Rusisë

Biden shpreson në suksesin e kundërofensivës ukrainase ndaj Rusisë

1682432656_230101joebidenjm0944489dbe.webp

Presidenti i SHBA Joe Biden shpreson se kundërofensiva e Ukrainës kundër Rusisë do të jetë e suksesshme. Në fakt, presidenti amerikan nuk iu përgjigj pyetjes së gazetarëve pas takimit dypalësh në Shtëpinë e Bardhë me kryeministren daneze Mette Frederiksen, por ngriti krahun dhe kryqëzoi gishtat.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Peskov: Takimi me Putinin nuk është planifikuar! Partizanët rusë pro-ukrainas: Ne kemi pushtuar fshatin Novaya Tavolzhanka


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar