Bieber dhe Gomez kalojnë fundjavën së bashku

Bieber dhe Gomez kalojnë fundjavën së bashku
Bieber dhe Gomez ndonëse janë një çift mjaft i angazhuar në aktivitete të ndryshme sërish e gjejnë kohën për të qëndruar bashkë si dhe për t’u argëtuar. Selena është duke xhiruar një film të ri në Miami dhe për këtë arsye i dashuri i saj ka shkuar t’a takojë. Bieber mori me qera një jaht luksoz për të kaluar një ditë relaksi në shoqërinë e së dashurës, familjarëve si dhe të peshkimit. Edhe pse të vetëdijshëm për praninë e kamerave Justin Bieber dhe Selena Gomez ishin veshur në një mënyrë të rehatshme dhe mjaft të thjeshtë.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve