Big Brother Vip, Dafina Zeqiri tregon nëse mbështet ‘skuadrën’ e Luizit apo atë të Oltës

Big Brother Vip, Dafina Zeqiri tregon nëse mbështet ‘skuadrën’ e Luizit apo atë të Oltës

Dafina Zeqiri

E gjithë vëmendja në shtëpinë e Big Brother është tek këngëtari Luiz Ejlli e te aktorja Olta Gixhari. Ndjekësit e këtij programi në rrjet kanë filluar të hapin debate se cilin skuadër mbështesin, atë të Luizit apo Oltës.

Sëfundmi ka qenë këngëtarja Dafina Zeqiri ajo që ka treguar se mbështet skuadrën e Luiz Ejllit.

“Team Efi + Luiz”, ka shkruar këngëtarja.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Nesër nis muaji i Ramazanit, Meta: Agjërim të lehtë dhe mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë

Nesër nis muaji i Ramazanit, Meta: Agjërim të lehtë dhe mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë