Bileta e kthimit, fut në 'sherr' Luizin me Kiarën

Bileta e kthimit, fut në 'sherr' Luizin me Kiarën

Luiz Ejlli, Kiara Tito

Të shtunën e ardhshme, Olta dhe Kiara përballen 'kokë më kokë' në televotim dhe njëra prej tyre do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në një bisedë që çifti bënte në oborr, Luizi shprehet se biletën e Kiarës do ta mbajë ai. Kiara nga ana tjetër ka kërkuar që biletën ta mbajë ajo dhe ta hapë në studio ku në rast se e ka “vajtje-ardhje”, t’ia bëjë surprizë këngëtarit kur të kthehet.

Biseda mes Luzit dhe Kiarës:

Luizi: E kam një lloj shprese, te njerëzit dhe te bileta e kthimit. Që do ta hap unë, prej shtëpisë.
Kiara: Biletën do e marr me vete unë
Luizi: Jo
Kiara: Si jo? Do ta marr mo..
Luizi: Jo, do e hap unë.
Kiara: Edhe nëse e kam do e kesh surprizë kur të vij
Luizi: Jo nuk dua ashtu surprizash unë. Do e mbaj unë.
Kiara: Unë dua ta marr me vete..
Luizi: Jo dhe jo. Do e mbaj dhe do e hap unë.
 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ALMA: 23/03/2023 21:11

  ISHALA DEL KJO MASHTRUSJA KJARA SE NA E KA SHPIF.

  Përgjigju
  • lindita: 25/03/2023 18:07

   Vertet kjo Kiara na bene sikur eshte Vetvetja po Gabon shume se duroj dot kur i Kthehet Luizit ne Vend qe ti ri ne Krah

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri të Kosovës, Krasniqi: Kurti po mundohet të heqë vëmendjen nga shqetësimet reale! Kulla: Të bashkëpunojë me opozitën ose të dorëhiqet

Tensionet në veri të Kosovës, Krasniqi: Kurti po mundohet të heqë vëmendjen nga shqetësimet reale! Kulla: Të bashkëpunojë me opozitën ose të dorëhiqet