Bindet Ndoka, firmos marrëveshjen me Bashën

Bindet Ndoka, firmos marrëveshjen me Bashën

Pas shumë përpjekjeve kreu i PDK Nard Ndoka është bindur dhe sapo ka firmosur marrëveshjen me kreun e PD Lulzim Basha për të shkuar në zgjedhje së bashku.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur