Blendi Fevziu në gjendje jo të mirë shëndetësore

Blendi Fevziu në gjendje jo të mirë shëndetësore

Gazetari Blendi Fevziu është prej vitesh në drejtimin e programit politik dhe me tema aktuale ‘Opinion’. Ai është parë gjithmonë në këmbë duke drejtuar emisionin dhe të vetmet herë kur ai ulej ishte në rastet kur kishte vetëm një të ftuar.

Por ditët e fundit është vënë re një karige në qendër të studios dhe Blendi gjithmonë ulur. Ky detaj ka bërë të gjithë të flasin.

Moderatori ka folur për ‘Bordo’ duket treguar arsyen e këtij ndryshimi. Ai është shprehur se ka qenë sëmurë prej ditësh dhe disa emisione i ka prezantuar edhe pse ka qenë me temperaturë të lartë.

Sapo të përmirësohet edhe programi do marrë formën e kahershme. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Hinglateri: 08/03/2019 20:56

  Kujt po i rruhet?

  Përgjigju
 • opioninion: 08/03/2019 15:29

  ka qa kusure per te lareai

  Përgjigju
 • €€€€: 08/03/2019 15:22

  Nuk bie rrufeja ne Hale,Jo more jo

  Përgjigju
 • Arditi: 08/03/2019 01:04

  I urojme sherim te shpejte

  Përgjigju
 • Fredi: 07/03/2019 22:58

  Isaf eshte tashmë i dërrmuar tulldërrmuari!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?



×

Lajmi i fundit

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur