Blenë ushqime te dyqani afër shkollës, nxënësit shfaqin probleme shëndetësore në Kavajë

Blenë ushqime te dyqani afër shkollës, nxënësit shfaqin probleme shëndetësore në Kavajë

Foto ilustruese

Disa nxënës në fshatin Memzotaj kanë shfaqur probleme shëndetësore pasi konsumimit të disa produkteve ushqimore.

Ata deklaruan në polici se ushqimet i kishin blerë në një dyqan të fshatit dhe se pasi i kanë konsumuar nuk janë ndjerë mirë. Në lidhje me këtë ngjarje është vënë nën hetim pronari i dyqanit, një 48-vjeçar me iniciale M.H.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin