Bllokohet rruga Klos-Bulqizë, shkak bëhet thyerja e disa pllakave me xhama (VIDEO)

Lëvizja në aksin Klos-Bulqizë është bllokuara për dima minuta dhe shkak për këtë është bërë rënia e një xhami të thyer në rrugë.

Pllaka e xhamit ka rënë nga një kamionçinë që ishte në lëvizje.

Rruga është pastruar pas ndërhyrjes së firmës kontraktore për mirëmbajtjen e rrugës.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pogba një stres për Juventusin, Allegri: Ka luajtur 45 minuta që nga prilli

Pogba një stres për Juventusin, Allegri: Ka luajtur 45 minuta që nga prilli