BMW X6 ‘e armatosur gjer në dhëmbë’ në Elbasan, Report Tv sjell pamjet nga vendi ku u braktis makina me 3 kallashnikovë

 

Në këto pamje të siguruara nga Report TV është mjeti BMË-ja që u gjet e braktisur në një ndërtesë të vjetër në Elbasan, ndërsa në u gjetën 3 kallashnikovë dhe 2 bidonë benzinë dhe dyshohet ajo do të përdorej për një ngjarje të rëndë kriminale.

Në pamje shihet se mjeti luksoz, të cilit policia i ka hequr dhe targat, është lëvizur nga vendi i ngjarjes në lagjen “Emin Matraxhiu”, në zonën e quajtur “Ish-konservimi”.


Lajmi kryesor:

Shmanget atentati në Elbasan, zbulohet BMW me 3 kallashnikovë e 2 bidonë benzine brenda dhe një pistoletë pranë një koshi plehrash! Makina afër shtëpisë së Erion Alibej (VIDEO)


K.T./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: 'Burimet' e SPAK, që rrezikojnë të helmojnë vet SPAK

Mero Baze: 'Burimet' e SPAK, që rrezikojnë të helmojnë vet SPAK