Braçe ironizon koalicionin pas zgjedhor PD-LSI: Njëri më i shtrenjtë se tjetra! Përputhen

Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar marrëveshjen e firmosur sot mes kreut të PD-së Lulzim Basha dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit, të cilët përcaktuan piketat mbi të cilat do vijojë koalicioni mes tyre pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Me disa foto të kreut të PD-së dhe kryetares së LSI-së, teksa ecin në rrugët e kryeqytetit, të shoqëruar edhe nga përfaqësues të këtyre partive politike, ku shumica prej tyre janë pa maska, Braçe ka zgjedhur që t'i përshkruajë me një dixhiturë të shkurtër.

'Njëri më i shtrenjtë se tjetra! Përputhen!' shkruan Braçe në postimin e ndarë në mediat sociale.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • DANI: 01/03/2021 22:27

  Brace flet e flet ben gjasme opozite brenda PS ....K

  Përgjigju
 • Medet: 01/03/2021 19:52

  Hajde mos voto Ramen... Po me Vilat e Lalzit do zhduket korrupsioni e oligarkia, po si i thone “qeni ke m*** do shkoje, se nuk rri dot”!

  Përgjigju
 • USA: 01/03/2021 19:45

  Braçe harroi se si erdhi vete ne pushtet.Jeni nje tufe qelbesirash asgje me shume.Sa ja kishte nevojen Mones ja puthi b.then tani u be Mona e Shtrenjte.Mire apo keq Basha veproi si PSja 8 vite para.Pse hani m.t tani ju te PS nuk kuptohet.Sheh m.ti m.tin dhe qelbeni ere te gjithe.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Talebanët kanë vrarë 100 ish-anëtarë të forcave të sigurisë, SHBA thirrje: Ndaloni ekzekutimet