Brenda 24 orëve grabiti në 2 banesa, arrestohet hajduti i Kuçovës! E pikasën kamerat (VIDEO)

BERAT- Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia si autor i 2 vjedhjeve të ndodhura në Kuçovë brenda 24 orëve të fundit.

Në pranga ka rënë E.K i cili akuzohet për vjedhjen e bizhuterive dhe sendeve të tjera me vlerë në 2 banesa të ndryshme. Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë, shihet teksa 36 vjeçari hyn në ambientet e banesave dhe vjedh sende me vlerë duke nisur që nga llambat elektrike.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e rasteve të tjera të vjedhjeve që mund të jenë kryer nga i arrestuari.

B.V/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Si parashikohet moti për ditën e sotme

Si parashikohet moti për ditën e sotme