Brenda shtëpisë së Amit dhe Ermalit, shikoni si duket dhoma më e bukur (FOTO)

Amarda Toska ka publikuar në rrjetete sociale momente nga brenda shtëpisë së saj. Moderatorja ka zgjedhur pikërisht të publikojë pamje nga brenda dhomës së vogëlushes Sia. Ajo duket brenda krevatit të saj teksa luan me libra. Në dhomë dominojnë ngjyrat rozë. Kjo me siguri duhet të jetë një nga ambientet më të ëmbla brenda shtëpisë së çiftiti të dashur të shoë-bizit.

1/2
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pas miratimit të Reformës Zgjedhore do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 12/09/2019 12:33

    Hajde shtepi hajde. Pa pa pa

    Përgjigju