Behar Sofia kishte kaluar COVID-in, prej 2 javësh në izolim! Dyshohet se u nxor në pritë

1614252196_sofia001.jpg

Viktima Behar Sofia kishte kaluar COVID-19 kohët e fundit. Prej dy javësh nuk dilte nga banesa dhe për këtë arsye ka dyshime për nxjerrjen në pritë ditën e sotme për ekzekutim. Pas hapjes së kamerave të sigurisë është konfirmuar se autori që ka qëlluar në drejtim të 66-vjeçarit ka qenë në këmbë në momentin e vrasjes.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me silenciator pak metra larg shtëpisë te ETC 'bosi i drogës' Behar Sofia! Kishte kaluar COVID, dyshohet se u nxor në pritë! Sekuestro kamerave të sigurisë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)