Veri-Jug- Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri

Veri-Jug- Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri

“Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri!'  Ky është emisioni i radhës me të cilin ju ftojmë të përjetojmë çaste magjike nga qëndrimi në një bujtinë të rrallë në fshatin Seferaj në zonën e Golemit, pranë Kavajës.

Biofarma Ajazi me viça majërie, me mbi 200 gjela deti, me bagëti të imta, bletë dhe me një baxhio të vogël ku prodhohen 7 lloje djathrash.

10 dhomat e bujtinës, për të pritur turistë nga vendi dhe nga bota. Nën moderimin e gazetarit Agim Pipa, ndiqni reportazhin “Bujtina Ajazi ndër më të mirat në Shqipëri”.

M.Q./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

'Porosia nga Tirana' Me 7 kg kokainë në furgon, zbardhet dëshmia e kushërinjve në polici, mbyllin gojën për porositësin dhe marrësin

'Porosia nga Tirana' Me 7 kg kokainë në furgon, zbardhet dëshmia e kushërinjve në polici, mbyllin gojën për porositësin dhe marrësin