Bulqizë/ 19-vjeçarja kallëzon në polici se kërcënohet në rrjete sociale nga persona të panjohur

Bulqizë/ 19-vjeçarja kallëzon në polici se kërcënohet në rrjete sociale nga persona të panjohur

Foto ilustruese

Një 19-vjeçare nga Bulqiza ka kallëzuar në polici se është kërcënuar në rrjete sociale nga persona të panjohur.

Uniformat blu po vijojnë hetimet për identifikimin dhe vënien para përgjegjësisë ligjore autorët e këtij rasti.

Seksioni për Hetimin e Krimeve Kibernetike, kanë referuar materialet në Prokurori, informoi sot policia.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Gjobvënie brenda burgut të Kretës! 3 shqiptarë shantazhonin të burgosurit me familjarët dhe shuma deri në 1000 euro

Gjobvënie brenda burgut të Kretës! 3 shqiptarë shantazhonin të burgosurit me familjarët dhe shuma deri në 1000 euro